Opinie o nas

Kiedy masz zamiar coś robić pierwszy raz zazwyczaj masz obawy. Pomóż innym je rozwiać, opisz swoje przeżycia, emocje, towarzyszące przed skokiem obawy, podziel się radością!

Witam Dziękuje , ze bezpiecznie odbył Pan skok i wylądował na Ziemi z moja córka Gabriela Herbut i mężem Dawidem , którzy skakali w niedziele w Czechowicach -Dziedzicach Są pod dużym wrażeniem pełnego profesjonalizmu z Waszej strony . A sam skok jest dla nich niesamowitym przeżyciem i przygoda , którego nie zapomną do końca życia

Ewelina Herbut

Dodano: 2017-08-03

Bardzo chętnie podzielę się swoją opinią, swoimi odczuciami po odbytym skoku. Tym, którzy "są już po" gratuluję i czekam na Wasze relacje. Ci, którzy się wahają - nie powinni, bo jest to coś tak wspaniałego począwsZy od panującej atmosfery wśród pracowników = profesjonalistów witających Cię z uśmiechem, pozytywną energią, wszelkie nawet małe stresy rozwiewaja się gdzieś i te widoki z góry, chmury adrenalina taka niesamowita radość w środku

Anna Hac

Dodano: 2017-08-01

Bardzo chętnie podzielę się swoją opinią, swoimi odczuciami po odbytym skoku. Ci, którzy "są już po" gratuluję i czekam na Wasze relacje

Anna Hac

Dodano: 2017-07-30

Pierwszy i nie ostatni skok! Otwarcie spadochronu jak i lądowanie bardzo delikatne, polecam każdemu kto nie potrafi się zdecydowac! Genialna atmosfera, pełen profesjonalism i niezapomniane wrażenia :)

Paweł Reda

Dodano: 2017-07-17

Super przeżycie i niezapomniane chwile. Na pewno to nie był mój ostatni skok. Dzięki instruktorowi - Piotrkowi, przy którym zapomniałem co to znaczy stres ten skok był mistrzostwem świata. Polecam każdemu niezdecydowanemu, na pewno nie pożałujecie! Pozdrawiamy całą pozytywną ekipę TANDsnow.

Gabor Sarnecki

Dodano: 2017-08-03

Fantastyczne przeżycie! To był mój pierwszy skok (jak powiedział Leonardo Da Vinci: "Wystarczy, że raz doznasz lotu, a będziesz zawsze chodził z oczami zwróconymi w stronę nieba, gdzie byłeś i gdzie pragniesz powrócić.") i na pewno nieostatni. Miałam przyjemność spędzić cały dzień w doborowym towarzystwie jaki tworzy ekipa Tandsnow. Panująca tam atmosfera i genialne poczucie humoru sprawiło, że czułam się jak w domu, a stres związany ze skokiem odszedł w niepamięć, bo wiedziałam, że jestem pod okiem najlepszych skoczków! Mariusz Taran- wulkan pozytywnej energii i mistrz ciętej riposty. Z Nim możecie śmiało skakać bez spadochronu... i tak wyląduje! :) Profesjonalizm, poczucie bezpieczeństwa i opanowanie - to słowa charakteryzujące Mariusza. Ola Szumny- wie wszystko czego nie wiedzą chłopaki: kiedy, kto z kim i na jakim sprzęcie skacze. Osoba bez której to miejsce straciłoby swoją magię :) Ogromne podziękowania dla składaczy spadochronów. To dzięki ich wiedzy i doświadczeniu możemy być w 100% pewni, że spadochron się otworzy :) Nie bój się! Zaufaj i spełniaj swoje marzenia z zawodowcami! Gwarantowana: adrenalina, ekscytujące wrażenia, piękne widoki i niesamowita satysfakcja, że pokonało się swoje bariery.. Polecam TANDsnow każdemu niezdecydowanemu!! :) :) :)

Żaneta Polek

Dodano: 2017-07-30

Wspaniala atmosfera, niesamowite przezycie, instruktorzy profesjonalisci z swietnym poczuciem humoru, polecam kazdemu kto sie odwazy, ja pewnie skocze raz jeszcze

Wojciech Frycz

Dodano: 2017-07-24

To był mój pierwszy skok i nie mogłabym wybrać lepszej firmy niż TANDsnow. Bardzo profesjonalni instruktorzy z ogromnym poczuciem humoru, które pozwala się rozluźnić i cieszyć ze skoku. To na pewno nie był mój ostatni skok w TANDsnow. Polecam ! :):)

Dominika Bajger

Dodano: 2017-07-14

Zamów voucher na skok już teraz!

Za jedyne 100 zł. możesz stać się właścicielem unikatowego vouchera na SKOK SPADOCHRONOWY TANDEM. Bilet możesz wręczyć jako oryginalny prezent lub samemu wykorzystać w dowolny weekend do końca sezonu. Cena biletu traktowana jest jako zaliczka na skok. Resztę należności uregulujesz bezpośrednio przed skokiem.

Aby zakupić bilet skontaktuj się z nami telefonicznie 500-042-268 lub kliknij KUP VOUCHER i zamów bilet. ZAPRASZAMY! Teraz również KRAKÓW, Bielsko - Biała, Zakopane, Gliwice.

Kup voucher
Pytania? Pisz lub dzwoń:
500-042-268