Opinie o nas

Kiedy masz zamiar coś robić pierwszy raz zazwyczaj masz obawy. Pomóż innym je rozwiać, opisz swoje przeżycia, emocje, towarzyszące przed skokiem obawy, podziel się radością!

Wszystkim wahającym się polecam. Ja swój skok dostałem w prezencie od rodziny na 50 urodziny. Stres był ogromny, ale profesjonalne podejście i wielka serdeczność ze strony M. Tarana i jego współpracowników pozwoliły zapomnieć o strachu. Było super! Przeżycia niezapomniane!

Jacek Makowski

Dodano: 2016-07-25

Polecam wszystkim niezdecydowanym. Profesjonalizm i fajna atmosfera a po opuszczeniu samolotu taki zastrzyk adrenaliny jakiego nie da wam nikt inny. Specjalne podziękowania dla instruktora Piotra

Krzysztof Kubicki

Dodano: 2016-06-25

Zaskakujący prezent od męża :) Pierwsze wrażenie to stres, ale po krótkiej rozmowie z Mariuszem Taranem i instruktarzu uwierzyłam, że mogę to zrobić!!! -dziękuję:) Wrażenia nie mogą się równać z niczym innym... Niesamowita adrenalina a jednocześnie poczucie bezpieczeństwa, które zapewniają instruktorzy. Bardzo dziękuję Mariuszowi za niesamowite wrażenia :) Polecam wszystkim, którzy mają ochotę na zrobienie czegoś niecodziennego... Dla tych którzy zastanawiają się - czy warto?? mam tylko jedną odpowiedź - jak nie spróbujecie to nigdy się tego nie dowiecie!!!!! Pozdrawiam

ula

Dodano: 2016-06-21

Profesjonalna kadra - zapomniałam o leku wysokości, przełamałam swoje słabości a skok dał mi takiego powera, że szok - nic już nie jest niemożliwe, wystarczy chcieć - a chcieć to MÓC!!! pozdrawiam Panów - i do zobaczenia, bo z chęcią powtórzę kolejny skok ;)))

Basia Burczy

Dodano: 2016-06-14

Przepiękne przeżycie, profesjonalni instruktorzy i wesoła atmosfera - grzech nie skorzystać!!!!!!!

Dariusz Bolesta

Dodano: 2016-07-24

Skoczyłem drugi raz. Poprzednio w Gliwicach, a 28.05 br. w Kaniowie. I tym razem Mariusz stanął na wysokości zadania. Pełny profesjonalizm. Jarek Niedbał lat, 64. Serdeczne pozdrowienia od Całej Rodzinki.

Jarosław Niedbał

Dodano: 2016-06-24

Atmosfera załatwia cały strach. Oddajesz się w ręce profesjonalnej kadrze i skaczesz. Polecam każdemu na przełamanie strachu i leków. Ja jestem zadowolony i nie jestem wstanie opisać tego co się stało. Po prostu super.

Tomasz Kaczmarczyk

Dodano: 2016-06-15

Najlepsza decyzja podjęta pod wpływem chwili, ale takim osobom jak Mariusz i Robert się nie odmawia. Profesjonalne podejście, duża dawka humoru. Polecam każdemu! Emocje, których w słowach nie da się opisać. Chłopaki, jak skakać to tylko z Wami! Pewnie jeszcze gdzieś się spotkamy, bo przyznam szczerze- bardzo mi się to spodobało! :-)

Paulina

Dodano: 2016-06-14

Zamów voucher na skok już teraz!

Za jedyne 100 zł. możesz stać się właścicielem unikatowego vouchera na SKOK SPADOCHRONOWY TANDEM. Bilet możesz wręczyć jako oryginalny prezent lub samemu wykorzystać w dowolny weekend do końca sezonu. Cena biletu traktowana jest jako zaliczka na skok. Resztę należności uregulujesz bezpośrednio przed skokiem.

Aby zakupić bilet skontaktuj się z nami telefonicznie 500-042-268 lub kliknij KUP VOUCHER i zamów bilet. ZAPRASZAMY! Teraz również KRAKÓW, Bielsko - Biała, Zakopane, Gliwice.

Kup voucher
Pytania? Pisz lub dzwoń:
500-042-268