Opinie o nas

Kiedy masz zamiar coś robić pierwszy raz zazwyczaj masz obawy. Pomóż innym je rozwiać, opisz swoje przeżycia, emocje, towarzyszące przed skokiem obawy, podziel się radością!

Skok w tandemie należał do moich najlepszych chwil w życiu . Nie zastanawiaj się bo naprawdę warto ! Oczywiście jest strach, ale Mariusz potrafi rozładować atmosferę i ma profesjonalne podejście do Ciebie jako skoczka. Wiedziałam, że będzie super...ale nie wiedziałam , że aż tak. Nic nie jest w stanie oddać tego co czuje się skacząc .To nie był pierwszy i ostatni raz. Polecam Polecam Polecam !

Asia

Dodano: 2015-06-16

To miał być początkowo tylko i wyłącznie prezent urodzinowy dla mojego chłopaka, jednak i ja nie potrafiłam oprzeć się pokusie skoku.
Adrenalina i wrażenia ogromne. Najlepsza karuzela na jakiej kiedykolwiek się kręciłam. To na pewno był pierwszy skok w naszym życiu, ale już wiemy, że nie ostatni. Mariusz jest doświadczonym i godnym polecenia instruktorem, cieszymy się, że to właśnie z nim mogliśmy przeżyć ten swój pierwszy raz :P
Pozdrawiamy serdecznie Mariusza oraz Ele, która z nami tego dnia skakała.
Ela, zgadzamy się z Tobą w 100% iż WARTO robić w życiu takie rzeczy em:)

Marysia i Adaś

Dodano: 2015-05-22

Zamów voucher na skok już teraz!

Za jedyne 100 zł. możesz stać się właścicielem unikatowego vouchera na SKOK SPADOCHRONOWY TANDEM. Bilet możesz wręczyć jako oryginalny prezent lub samemu wykorzystać w dowolny weekend do końca sezonu. Cena biletu traktowana jest jako zaliczka na skok. Resztę należności uregulujesz bezpośrednio przed skokiem.

Aby zakupić bilet skontaktuj się z nami telefonicznie 500-042-268 lub kliknij KUP VOUCHER i zamów bilet. ZAPRASZAMY! Teraz również KRAKÓW, Bielsko - Biała, Zakopane, Gliwice.

Kup voucher
Pytania? Pisz lub dzwoń:
500-042-268