Opinie o nas

Kiedy masz zamiar coś robić pierwszy raz zazwyczaj masz obawy. Pomóż innym je rozwiać, opisz swoje przeżycia, emocje, towarzyszące przed skokiem obawy, podziel się radością!

Dla takich chwil własnie żyjemy – przeżycie jest niesamowite !!! ciężkie do opisania em;) Wiadomo w momecie podjęcia decyzji na skok ciężko się skusić ale teraz po skoku z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć ze gdy ktoś się waha – NIECH SKACZE !!! Nie pożałuje, ta adrenalina te widoki ten stan umysłu jest nie do opisania, chwile wyskoku będę pamiętał bardzo długo , w pewnym momencie aż brakło mi tchu gdy tak swobodnie spadaliśmy w dół ale tuż po otwarciu się spadochronu wszytko wróciło do normy, piękne i nie zapomniane przeżycie które mogę polecić każdemu naprawdę skok wart był każdej ceny . Obawiałem się ladowania ale bez żadnego problemu po podniesieniu nóg wylądowaliśmy spokojnym tarcie pupą o podłoże na zielonej trawce. Ogromnie dziękuję Mariuszowi który był moim asystentem skoku ponieważ wszystko było dopracowane na najwyższym poziomie i końcowe emocje są po prostu nie do zapomnienia. Dzięki nagraniu ten skok jeszcze bardziej utrwali się w mojej pamięci. Dziękuje i pozdrawiam em;)

Dawid

Dodano: 2016-04-03

Prezent od męża trafiony w dziesiątkę em:) . Skok spadochronowy to przeżycie nie do opisania. Oczywiście strach jest ale do czasu...Po wyskoku swobodne spadanie to coś niesamowitego, po otwarciu spadochronu jest bajka. Piękne widoki, można pobujać w obłokach tak na serio. Pełen szacun dla Mariusza, profesjonalista w każdym calu a przy tym wszystko bezstresowo i z dużą dawką humoru
em:) . Polecam wszystkim którzy się wahają. Po prostu coś pięknego. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ i mam nadzieję że jeszcze to powtórzę. POLECAM WSZYSTKIM

Monia

Dodano: 2016-11-04

Cały skok składał się dla mnie z dwóch faz: adrenalinowej (swobodne spadanie) i estetycznej (szybowanie). Przed skokiem starałem się wyobrazić swobodne spadanie, ale to co przeżyłem zdecydowanie odbiegało od wyobrażeń. Było "mocno", ale nie budziło we mnie niepokoju, a tym bardziej strachu. Nie ma na to czasu. Było wspaniale. Druga faza to już spokojne szybowanie, z oglądaniem widoków i sterowanie skrzydłem, pod kontrolą Tarana. Generalnie, wrażenia wspaniałe. Ciesze się, że zdecydowałem się na ten skok. Polecam wszystkim, nawet dojrzałym osobom po 60-dziesiątce. Trzeba to zrobić chociaż jeden raz w życiu. Pozdrawiam Tarana mojego "anioła stróża".
Ryszard

Ryszard

Dodano: 2015-07-13

Bardzo gorąco polecam zafundowanie skoku spadochronowego jako prezent. Można wykupić taki skok np. dla męża - i też tak uczyniłam em:)
Nie potrafiłam jednak i sobie odmówić tej "przyjemności" dlatego też dnia 03.07.2015r. w Gliwicach pojawiło się skaczące małżeństwo em:)
Wrażeń w czasie swobodnego spadania nie potrafimy porównać do niczego, ani bardzo szybka jazda samochodem, ani wysokogórska wspinaczka nie dają podobnych odczuć. Dziękujemy bardzo instruktorowi PANU MARIUSZOWI TARAN gdyż dzięki Panu było to WSPANIAŁE PRZEŻYCIE I SUPER ZABAWA,która smakowała lepiej niż mogliśmy to sobie wyobrazić!!! GORĄCO POLECAMY !

Izka i Mariusz

Dodano: 2015-07-03

Dla mnie osobiście była to cała seria niesamowitych doświadczeń. Lot samolotem cywilnym Cessna... oglądanie przepięknej panoramy wokół lotniska.. góry, zbiorniki wodne, zabudowania, pola, lasy... wszystko przez okno na pokładzie samolotu z wysokości kilkutysięcy metròw... w końcu skok... swobodne spadanie przez kilkadziesiąt sekund... moment rozłożenia spadochronu... spokojne szybowanie w kierunku lotniska z ogromnej jeszcze wysokości... i w końcu lądowanie. Piękne, wspaniałe przeżycia, które zostaną już we mnie... no a Mariusz.. profesjonalizm, entuzjazm, humor, doskonały kontakt...
Serdecznie polecam

Marcin

Dodano: 2016-04-02

Nad nami błękitne niebo i słońce, pod nami przepiękne chmury i ten pęd powietrza. Później łagodne opadanie na spadochronie, ziemia coraz bliżej i bliżej. Wreszcie łagodne lądowanie i żal, że to już koniec. Wspaniała przygoda dla każdego, niezależnie od wieku. Poza tym profesjonalizm i wspaniała atmosfera. Polecam każdemu, skoczcie i sami się przekonajcie, że warto zrealizować taką małą życiową "zachciankę" em:) . Mariusz zadba o to byście byli bardzo zadowoleni. A podziw znajomych, bezcenny em:) )

Ryszard

Dodano: 2015-09-19

Idealny prezent od żonki zrealizowany em:) pełna satysfakcja,100%adrenaliny,nie zapomniane wrazenia...gorąco polecam wszystkim którzy chcą spróbować czegoś ekstremalnego em;) Zero obaw i pełne zadowolenie,ekipa na szóstke wszystko profesjonalne i naprawde godne polecenia.Realizujmy takie marzenia i pokonujmy wlasne granice,dla takich chwil WARTO! em:) )))

Tomi

Dodano: 2015-07-05

Niezapomniane przeżycie. Musicie spróbować, ok 60 sekund spadania coś wspaniałego a do tego profesjonalna opieka TARAN - super człowiek widać że kocha to co robi. Jestem pod wielkim wrażeniem. SUPER ZABAWA I ADRENALINA!!! ( polecam opcję FULL VISION - skok z dodatkowym kamerzystą cena warta wrażeń) JESZCZE RAZ POLECAM. To był mój pierwszy skok ale na pewno nie ostatni, kolejny na pewno z TANDsnow = ZABAWA-PROFESJONALIZM- BEZPIECZEŃSTWO. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ em:)

Przemek

Dodano: 2015-06-14

skok na prezent już teraz!

Historia pewnego Janusza :)

Janusz bardzo kocha swoją żonę – Grażyne. Właśnie zbliżała się ich 20 rocznica ślubu, dlatego Janusz szukał wyjątkowego prezentu dla swojej ukochanej. Chcial by nie zapomniała tego prezentu do końca życia, postanowił wręczyć jej voucher na skok spadochronowy w tandemie. Grażyna była zachwycona!

Za jedyne 100 zł. możesz stać się właścicielem unikatowego vouchera na SKOK

Aby zakupić bilet skontaktuj się z nami telefonicznie 500-042-268 lub kliknij KUP VOUCHER i zamów bilet. ZAPRASZAMY! Teraz również KRAKÓW, Bielsko - Biała, Zakopane

NIE MOŻESZ BYĆ GORSZY OD JANUSZA :P

Kup voucher
Pytania? Pisz lub dzwoń:
500-042-268