Opinie o nas

Kiedy masz zamiar coś robić pierwszy raz zazwyczaj masz obawy. Pomóż innym je rozwiać, opisz swoje przeżycia, emocje, towarzyszące przed skokiem obawy, podziel się radością!

Skok w tandemie należał do moich najlepszych chwil w życiu . Nie zastanawiaj się bo naprawdę warto ! Oczywiście jest strach, ale Mariusz potrafi rozładować atmosferę i ma profesjonalne podejście do Ciebie jako skoczka. Wiedziałam, że będzie super...ale nie wiedziałam , że aż tak. Nic nie jest w stanie oddać tego co czuje się skacząc .To nie był pierwszy i ostatni raz. Polecam Polecam Polecam !

Asia

Dodano: 2015-06-16

To miał być początkowo tylko i wyłącznie prezent urodzinowy dla mojego chłopaka, jednak i ja nie potrafiłam oprzeć się pokusie skoku.
Adrenalina i wrażenia ogromne. Najlepsza karuzela na jakiej kiedykolwiek się kręciłam. To na pewno był pierwszy skok w naszym życiu, ale już wiemy, że nie ostatni. Mariusz jest doświadczonym i godnym polecenia instruktorem, cieszymy się, że to właśnie z nim mogliśmy przeżyć ten swój pierwszy raz :P
Pozdrawiamy serdecznie Mariusza oraz Ele, która z nami tego dnia skakała.
Ela, zgadzamy się z Tobą w 100% iż WARTO robić w życiu takie rzeczy em:)

Marysia i Adaś

Dodano: 2015-05-22

skok na prezent już teraz!

Historia pewnego Janusza :)

Janusz bardzo kocha swoją żonę – Grażyne. Właśnie zbliżała się ich 20 rocznica ślubu, dlatego Janusz szukał wyjątkowego prezentu dla swojej ukochanej. Chcial by nie zapomniała tego prezentu do końca życia, postanowił wręczyć jej voucher na skok spadochronowy w tandemie. Grażyna była zachwycona!

Za jedyne 100 zł. możesz stać się właścicielem unikatowego vouchera na SKOK

Aby zakupić bilet skontaktuj się z nami telefonicznie 500-042-268 lub kliknij KUP VOUCHER i zamów bilet. ZAPRASZAMY! Teraz również KRAKÓW, Bielsko - Biała, Zakopane

NIE MOŻESZ BYĆ GORSZY OD JANUSZA :P

Kup voucher
Pytania? Pisz lub dzwoń:
500-042-268