Opinie o nas

Kiedy masz zamiar coś robić pierwszy raz zazwyczaj masz obawy. Pomóż innym je rozwiać, opisz swoje przeżycia, emocje, towarzyszące przed skokiem obawy, podziel się radością!

Nad nami błękitne niebo i słońce, pod nami przepiękne chmury i ten pęd powietrza. Później łagodne opadanie na spadochronie, ziemia coraz bliżej i bliżej. Wreszcie łagodne lądowanie i żal, że to już koniec. Wspaniała przygoda dla każdego, niezależnie od wieku. Poza tym profesjonalizm i wspaniała atmosfera. Polecam każdemu, skoczcie i sami się przekonajcie, że warto zrealizować taką małą życiową "zachciankę" em:) . Mariusz zadba o to byście byli bardzo zadowoleni. A podziw znajomych, bezcenny em:) )

Ryszard

Dodano: 2015-09-19

Idealny prezent od żonki zrealizowany em:) pełna satysfakcja,100%adrenaliny,nie zapomniane wrazenia...gorąco polecam wszystkim którzy chcą spróbować czegoś ekstremalnego em;) Zero obaw i pełne zadowolenie,ekipa na szóstke wszystko profesjonalne i naprawde godne polecenia.Realizujmy takie marzenia i pokonujmy wlasne granice,dla takich chwil WARTO! em:) )))

Tomi

Dodano: 2015-07-05

Niezapomniane przeżycie. Musicie spróbować, ok 60 sekund spadania coś wspaniałego a do tego profesjonalna opieka TARAN - super człowiek widać że kocha to co robi. Jestem pod wielkim wrażeniem. SUPER ZABAWA I ADRENALINA!!! ( polecam opcję FULL VISION - skok z dodatkowym kamerzystą cena warta wrażeń) JESZCZE RAZ POLECAM. To był mój pierwszy skok ale na pewno nie ostatni, kolejny na pewno z TANDsnow = ZABAWA-PROFESJONALIZM- BEZPIECZEŃSTWO. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ em:)

Przemek

Dodano: 2015-06-14

To miał być początkowo tylko i wyłącznie prezent urodzinowy dla mojego chłopaka, jednak i ja nie potrafiłam oprzeć się pokusie skoku.
Adrenalina i wrażenia ogromne. Najlepsza karuzela na jakiej kiedykolwiek się kręciłam. To na pewno był pierwszy skok w naszym życiu, ale już wiemy, że nie ostatni. Mariusz jest doświadczonym i godnym polecenia instruktorem, cieszymy się, że to właśnie z nim mogliśmy przeżyć ten swój pierwszy raz :P
Pozdrawiamy serdecznie Mariusza oraz Ele, która z nami tego dnia skakała.
Ela, zgadzamy się z Tobą w 100% iż WARTO robić w życiu takie rzeczy em:)

Marysia i Adaś

Dodano: 2015-05-22

Cały skok składał się dla mnie z dwóch faz: adrenalinowej (swobodne spadanie) i estetycznej (szybowanie). Przed skokiem starałem się wyobrazić swobodne spadanie, ale to co przeżyłem zdecydowanie odbiegało od wyobrażeń. Było "mocno", ale nie budziło we mnie niepokoju, a tym bardziej strachu. Nie ma na to czasu. Było wspaniale. Druga faza to już spokojne szybowanie, z oglądaniem widoków i sterowanie skrzydłem, pod kontrolą Tarana. Generalnie, wrażenia wspaniałe. Ciesze się, że zdecydowałem się na ten skok. Polecam wszystkim, nawet dojrzałym osobom po 60-dziesiątce. Trzeba to zrobić chociaż jeden raz w życiu. Pozdrawiam Tarana mojego "anioła stróża".
Ryszard

Ryszard

Dodano: 2015-07-13

Bardzo gorąco polecam zafundowanie skoku spadochronowego jako prezent. Można wykupić taki skok np. dla męża - i też tak uczyniłam em:)
Nie potrafiłam jednak i sobie odmówić tej "przyjemności" dlatego też dnia 03.07.2015r. w Gliwicach pojawiło się skaczące małżeństwo em:)
Wrażeń w czasie swobodnego spadania nie potrafimy porównać do niczego, ani bardzo szybka jazda samochodem, ani wysokogórska wspinaczka nie dają podobnych odczuć. Dziękujemy bardzo instruktorowi PANU MARIUSZOWI TARAN gdyż dzięki Panu było to WSPANIAŁE PRZEŻYCIE I SUPER ZABAWA,która smakowała lepiej niż mogliśmy to sobie wyobrazić!!! GORĄCO POLECAMY !

Izka i Mariusz

Dodano: 2015-07-03

Skok w tandemie należał do moich najlepszych chwil w życiu . Nie zastanawiaj się bo naprawdę warto ! Oczywiście jest strach, ale Mariusz potrafi rozładować atmosferę i ma profesjonalne podejście do Ciebie jako skoczka. Wiedziałam, że będzie super...ale nie wiedziałam , że aż tak. Nic nie jest w stanie oddać tego co czuje się skacząc .To nie był pierwszy i ostatni raz. Polecam Polecam Polecam !

Asia

Dodano: 2015-06-16

ZAMÓW VOUCHER NA SKOK JUŻ TERAZ!

Zrób wyjątkowy prezent sobie lub osobie którą kochasz! Podaruj jej niezapomniane wrażenia, które dodatkowo możemy uwiecznić na filmie. Osoba skacząca będzie przypięta atestowanymi pasami o wytrzymałości 4 ton do naszego doświadczonego skoczka. Skok odbywa się w specjalnym, podwójnym spadochronie z mechanizmem który w razie potrzeby automatycznie otwiera czaszę na bezpiecznej wysokości.

Aby zakupić bilet skontaktuj się z nami telefonicznie 500-042-268 lub kliknij KUP VOUCHER i zamów bilet.

Kup voucher
Pytania? Pisz lub dzwoń:
500-042-268