Opinie o nas

Kiedy masz zamiar coś robić pierwszy raz zazwyczaj masz obawy. Pomóż innym je rozwiać, opisz swoje przeżycia, emocje, towarzyszące przed skokiem obawy, podziel się radością!

Każdemu polecam skok ze spadochronem, przeżycie nie do opisania. Profesjonalni instruktorzy i miła atmosfera :) To był mój pierwszy skok z TANDsnow i na pewno nie ostatni! Pozdrawiam instruktorów i dziękuję za niesamowite przeżycie! :)

Łukasz Sadawa

Dodano: 2017-10-11

Pelen profesjonalizm po pierwsze i najwazniejsze! Czlowiek nawet sie nie boi wiedzac, ze skacze z takimi ludzmi! Adrenalina zostaje dlugo po skoku. Przezycie na dlugi czas :) wroce tam na pewno :)

Dariusz Serafin

Dodano: 2017-10-02

Wszystkim gorąco polecam. Skok robi piorunujące wrażenie. Widoki i adrenalina nie do opisania. Pozdrawiam

Paweł Garus

Dodano: 2017-09-24

Wszyscy Ci, którzy jeszcze się zastanawiają - porzućcie swoje obawy! Ja z natury jestem 'bojączkiem', stres związany ze skokiem towarzyszył mi już poprzedniej nocy i nie opuszczał, aż do godziny 17:00 kiedy dotarłam na parking przy lotnisku. Jednak atmosfera panująca w całej ekipie TandSnow bardzo szybko się udziela - tak przyjemni, życzliwi i dowcipni ludzie, że człowiek od razu zapomina o swoich obawach. Szybki wybór kombinezonu, przeszkolenie i wejście do samolotu. Ale najważniejsze dopiero przed nami - otwiera się roleta z samolotu i już wiesz, że nie ma odwrotu. Zostajesz sam z całym ogromem świata pod sobą. Raz, dwa i .... LECISZ !! Nie powiem Wam jakie to uczucie, bo tego nie da się opisać. Nie jest to porównywalne do żadnej karuzeli. Czujesz niesamowity pęd i zimno powietrza, które ogranicza Twoje ruchy, ale nie przewraca Ci się w brzuchu, oddychasz normalnie i ... jesteś szczęśliwy. Schodzi adrenalina, pojawia się uśmiech na twarzy, przyzwyczajasz się do sytuacji i nagle trzeba otwierać spadochron :( Ale tutaj przychodzi kolejna dawka emocji - zabawa ze spadochronem. Instruktorzy dbają o to, by lot był pełen atrakcji i adrenaliny, dają możliwość samodzielnego sterowania. Wszystko od początku do końca jest niesamowitym przeżyciem, które polecam każdemu. Poza wszelkimi przeżyciami dziękujemy całej ekipie TandSnow, która przyczyniła się do niespodzianki i wraz z moim chłopakiem ukartowała nasze zaręczyny! Dzięki chłopaki !! :)

Monika Pękała

Dodano: 2017-09-20

Bardzo dziękuję za niesamowite wrażenia, super przygotowani instruktorzy, gorąco polecam:) Najlepszy prezent urodzinowy :)

Karolina Chłodzińska

Dodano: 2017-10-08

Wrażenia że skoku są wspaniałe i niezapomniane. Obsługa instruktorzy pełen profesjonalizm wsparcie przed skokiem atmosfera luźna bez niepotrzebnych napięć. Jestem w pełni zadowolony i na pewno kiedyś jeszcze skocze. Lot samolotem widoki z góry piękne lot spokojny czyje się komfortowo. Sam skok nie jest straszny jest to niesamowite uczucie swobodnego spadania spadek przebiega bardzo spokojnie wręcz relaksująco po otwarciu spadochronu. Naprawdę polecam wszystkim nie zdecydowanym skok nie ma się czego bać nic strasznego instruktorzy dbają o dobre samopoczucie, atmosferę i wszystko szczegółowo wyjaśniają.

Mateusz Jendrysik

Dodano: 2017-10-01

Skok ze spadochronem był moim marzeniem od dziecka. TANDSNOW sprawił, że owo marzenie się urzeczywistniło. Tego nie da się opisać - to trzeba przeżyć! Tak potężnej dawki adrenaliny, strachu i radości nie doświadcza się często, więc jeśli się wahasz, to przestań. Ekipa z TANDSNOW to profesjonaliści, a jednocześnie przesymaptyczni ludzie. Jesteś bezpieczny. Odważ się skoczyć po raz pierwszy, a wrócisz po więcej! Ja już zbieram na kolejny skok. Dziękuję Wam za to, co robicie - jesteście wspaniali!

Joanna Jakubiec

Dodano: 2017-09-20

Pełen profesjonalizm od samego początku. Miła i uśmiechnięta ekipa, która kocha to co robi i do każdego podchodzi indywidualnie. Niesamowita dawka adrenaliny i piękne widoki. Wszystko dopracowane w 100%. Jeżeli ktoś się waha to z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że warto zaryzykować.

Jakub Leśniak

Dodano: 2017-09-19

skok na prezent już teraz!

Historia pewnego Janusza :)

Janusz bardzo kocha swoją żonę – Grażyne. Właśnie zbliżała się ich 20 rocznica ślubu, dlatego Janusz szukał wyjątkowego prezentu dla swojej ukochanej. Chcial by nie zapomniała tego prezentu do końca życia, postanowił wręczyć jej voucher na skok spadochronowy w tandemie. Grażyna była zachwycona!

Za jedyne 100 zł. możesz stać się właścicielem unikatowego vouchera na SKOK

Aby zakupić bilet skontaktuj się z nami telefonicznie 500-042-268 lub kliknij KUP VOUCHER i zamów bilet. ZAPRASZAMY! Teraz również KRAKÓW, Bielsko - Biała, Zakopane

NIE MOŻESZ BYĆ GORSZY OD JANUSZA :P

Kup voucher
Pytania? Pisz lub dzwoń:
500-042-268