Opinie o nas

Kiedy masz zamiar coś robić pierwszy raz zazwyczaj masz obawy. Pomóż innym je rozwiać, opisz swoje przeżycia, emocje, towarzyszące przed skokiem obawy, podziel się radością!

Niesamowite przezycie, ogromny zastrzyk adrenaliny, przy jednoczesnym poczuciu bezpieczenstwa zapewniony przez miły, wyluzowany ale profesjonalny zespół! Zdecydowanie polecam choc raz w życiu spróbować :)

Kamil Zając

Dodano: 2018-04-17

Niesamowite wrażenia które należy przeżyć samemu. Po wylądowaniu dochodzisz do siebie i wspominasz SEKUNDA PO SEKUNDZIE każda chwilę . Każdemu polecam , jest to mega Przeżycie które nie można porównać z niczym innym. CIEKAWY? SKOCZ I SAM OCEŃ JAK BYŁO. JAK DLA MNIE TO BAJKA

Kamil

Dodano: 2018-04-15

This message is posted here using XRumer + XEvil 4.0 XEvil 4.0 is a revolutionary application that can bypass any anti-botnet CAPTCHA's. Captcha Solution Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, BING, Hotmail, Yahoo, Yandex, VKontakte, Captcha Com - and over 8.4 million other types! You read this - it means it works! ;) Details on the official website of XEvil.Net, there is a free demo version. Check YouTube video "XEvil ReCaptcha2"

MashaLus

Dodano: 2017-12-22

Dziękuję za niesamowite przeżycie. Polecam każdemu . Dziękuję instruktorom za wspaniałą atmosferę dobre przygotowanie do skoku --widać że chłopaki lubią to co robią nie tylko biją kasę . Myślę że jeszcze tam wrócę

Dariusz Mowel

Dodano: 2017-10-27

Trudno opisać słowami..trzeba przeżyć na własnej skórze...szacunek dla tandempilota Tomka...pełna profeska...do zobaczenia kolejny raz !!!

Grzegorz Bureś

Dodano: 2018-04-16

Pierwszy skok 14.04.2018. Wątpliwości co robisz człowieku w samolocie z którego oddasz skok z 4 km rozwiane w jednej chwili po wyskoku. To jest chwila. Świat jest piękny. Polecam wszystkim. Nie ma się czego obawiać. Atmosfera po założeniu kombinezonu - wspaniała. ;)

Karol Majos

Dodano: 2018-04-14

Tak jest!Trzeba wiedzieć z kim się miękko ląduje.Dlatego właśnie 300 km do strefy to nie problem,choć pod domem mam dwie inne.Latem wracamy na skoki całą rodziną. Skoku nie da się opisać.To trzeba po prostu zrobić.Najlepiej z TANDsnow!!!

Piotr Staszczyk

Dodano: 2017-11-02

Witam i pozdrawiam zespół TANDSNOW dziekuje za niesamowite wrażenia od pierwszego telefonu do spadochroniarzy wszystko było zorganizowane idealnie super kontakt mejlowy i telefoniczny ,obsluga na lotnisku oraz instruktorzy super. Wszystkim niezdecydowanym szczerze polecam, choć jeden skok w zyciu trzeba wykonac bo co to za zycie bez takich wrażeń nigdzie nie znajdziecie nic lepszego i bardziej bezpiecznego. Mega adrenalina po wylądowaniu zorientowałem się moj żołądek zostal gdzieś w chmurach i nie chce przestac latać ale po paru chwilach wrocil do mnie w idealnym stanie i dzis moge powiedziec że JEDEN SKOK TO ZA MAŁO TAKA JEST FRAJDA I PRZEŻYCIE Z TANDSNOW

Tomasz Tkacz

Dodano: 2017-10-22

ZAMÓW VOUCHER NA SKOK JUŻ TERAZ!

Zrób wyjątkowy prezent sobie lub osobie którą kochasz! Podaruj jej niezapomniane wrażenia, które dodatkowo możemy uwiecznić na filmie. Osoba skacząca będzie przypięta atestowanymi pasami o wytrzymałości 4 ton do naszego doświadczonego skoczka. Skok odbywa się w specjalnym, podwójnym spadochronie z mechanizmem który w razie potrzeby automatycznie otwiera czaszę na bezpiecznej wysokości.

Aby zakupić bilet skontaktuj się z nami telefonicznie 500-042-268 lub kliknij KUP VOUCHER i zamów bilet.

Kup voucher
Pytania? Pisz lub dzwoń:
500-042-268