Opinie o nas

Kiedy masz zamiar coś robić pierwszy raz zazwyczaj masz obawy. Pomóż innym je rozwiać, opisz swoje przeżycia, emocje, towarzyszące przed skokiem obawy, podziel się radością!

Kadra na wysokim poziomie tak jak sam skok. Tego nie da się opisać co sie czuje to poprostu trzeba przeżyć, nic nie daje tyle adrenaliny i na tak długo jak skok z Tandsnow . Gorąco polecam.

Wojciech Kościuch

Dodano: 2017-06-17

11.06.2017. Dzień jak codzień, choć nie do końca ;-) O godz 06.00 puka do moich drzwi kolega, otwieram i widzę że nie do końca jest wszystko wporzadku... na jego twarzy dało się zauważyć dużo emocji, nie był to strach, było to coś w postaci zadowolenia, ekscytacji, euforii ciężko to opisać bo znamy się od dziecka i widziałem go po raz pierwszy w takim stanie :-) Po chwili zrozumiałem że nastał dzień który zmieni moje życie i da kopa do dalszych działań... Wsiadam do samochodu i udajemy się w kierunku Czechowic -Dziedzic a dokładnie do Kaniowa gdzie mieści się Lotniczy Park Technologiczny, znaleźliśmy się tam może jako ludzie żeby spełnić swoje marzenia a może jako "granaty" żeby się trochę rozerwać :-) tak czy inaczej zostajemy na miejscu grupę wspaniałych, usmiechnietych ludzi, co się później okazuje byli to nasi "komandosi" z którymi mieliśmy udać się na 4000m by wykonać skok spadochronowy i to jest właściwy moment by serdecznie podziękować całemu teamowi TANDsnow za rodzinna atmosferę, super przygotowania naziemne, za poczucie bezapelacyjnego bezpieczeństwa w trakcie przygotowań jak i całego lotu!!! To co się dzieje dalej jest faktycznie nie do opisania: niepewność, adrenalina, przestrzeń, prędkość jednym słowem WOLNOŚĆ!!! To co przeżyłem z TANDsnow nie może liczyć się z niczym, nurkowanie w jakiejś Hurghadzie to jest jakiś pikuś przez duże P!!! Na koniec chciałbym bardzo podziękować Mariuszowi który dał mi poszaleć tam na górze i bezpiecznie profesjonalne sprowadził mnie na ziemię!!! Jestem pewien że za niedługo jeszcze się spotkamy i gorąco polecam tą firmę bo są warci każdych pieniędzy, robicie panowie kawał dobrej roboty!!! Jeszcze raz bardzo dziękuję, do zobaczenia, z fartem i pozdrawiam!!!

Łukasz Hudziak

Dodano: 2017-06-16

Skok ze spadochronem był moim cichym marzeniem, w tym roku postanowiłam to małe szaleństwo zrealizować. Z ekipą Tandsnow to małe szaleństwo okazało się niesamowitym przeżyciem, pełen profesjonalizm chłopaków podczas szkolenia, wytłumaczenie wszystkiego krok po kroku i obyło się bez strachu. A sam skok byłnaprawdę niesamowity i wspaniały. Jeszcze raz dziękujęmy Mariusz i Bogdan za to że pokazaliście nam kawałek nieba. Beata i Maciek.

Beata Gajdamowicz

Dodano: 2017-06-07

Przed skokiem dużo oczytałem się tekstów typu "nie da się tego opisać". Teraz już wiem czemu: tego skoku nie da się do niczego porównać! To coś wyjątkowego, niesamowitego, jedno z najlepszych przeżyć. Co do firmy Tandsnow - świetna organizacja, punktualność, wszyscy bardzooo sympatyczni! Wrócę jeszcze na pewno i wszystkim polecam gorąco! Pozdro Taran! :D

Radosław Stojek

Dodano: 2017-06-04

The instructors were really good and friendly. Was a great experience.

Harison Sevenathan

Dodano: 2017-06-16

To był cudowny słoneczny dzień, jak i cudowny i niezapomniany SKOK. Nie można tego uczucia opisać po prostu to trzeba przeżyć!!! Niebo należało do nas a widoki zapierały dech w piersiach!!! DZIĘKUJE mojemu instruktorowi za ten cudowny i bezstresowy skok. Firma TANDsnow to profesjonaliści, ludzie z dobrym przygotowaniem, poczuciem humoru a co najważniejsze dający poczucie pełnego bezpieczeństwa. POZDRAWIAM chłopaki i dziękuję ,a w szczególności instruktorowi, mimo iż nie zgodził się na skok w płetwach, ale pozwolił przeżyć wspaniałe chwile ! Raz jeszcze dziękuje i pozdrawiam, a wszystkim innym chcącym przeżycia wspaniałych chwil polecam TANDsnow: bezpieczeństwo, profesjonalizm i dobry humor jest zawsze z nimi!!!!!

Jolanta Stoszek

Dodano: 2017-06-07

03.06.2017 – ten dzień zapamiętam do końca życia. Idealna pogoda – jak na zamówienie – prawie bezchmurne niebo, słoneczko dodające do całego przeżycia związanego ze skokiem dodatkowego atutu. O TANDsnow dowiedziałam się zupełnie przypadkowo, ale opinie przepełnione były samymi superlatywami, dotyczącymi profesjonalizmu instruktorów, świetnej ekipy, atmosfery i organizacji. Moim marzeniem był skok w terenach niekoniecznie płaskich – skąd pochodzę. Zatem opcja terenów Beskidu Śląskiego była dla mnie idealna. Na lotnisko Czechowice- Dziedzice jechałam ponad 300 km – i zdecydowanie było warto!! Przed skokiem zostałam dokładnie przeszkolona przez Mariusza Tarana i poinformowana kilkakrotnie jak będzie wyglądał skok. Gdy na lotnisko podjechała awionetka do której mieliśmy wsiąść serce zabiło mocniej, ale pozytywna energia nie spadała ani troche – dbali o to instruktorzy dający poczucie bezpieczeństwa i profesjonalnej opieki. W końcu wylot z lotniska – kilkunastominutowy lot – przepiękne widoki na tereny Wisły i Żywca. Emocje sięgały zenitu – wyjście za próg – lot z głową w dół - otwiera się czasza spadochronu – cisza wszech ogarniająca – i widoki zapierające dech w piersiach! Do tego akrobacje dodające skokowi jeszcze większej adrenaliny! Zejście w dół – lądowania nawet nie poczułam - zadbał o to instruktor Mariusz Taran Coś niesamowitego – marzenia się spełniają i warto do nich dążyć! Instruktor pilnuje, by zachować wszelkie środki ostrożności od przygotowania do lotu poprzez ciągłe uświadamianie tego co najważniejsze podczas skoku oraz lądowania. I to się czuje od samego początku do samego końca – wielki szacun! Polecam każdemu, kto się waha by spróbował przeżyć tak cudowne doznanie jakim jest skok z 4000 m w pięknych terenach, pod opieką najlepszych instruktorów ze szkoły spadochronowej TANDsnow!!

Justyna Magryś

Dodano: 2017-06-06

Niezapomniane przeżycie którego słowami nie da się opisać, trzeba to po prostu przeżyć! Pełna profeska, ekipa bardzo sympatyczna z bardzo luźnym podejściem do klienta. Nie ma mowy o żadnym strachu z takimi luzakami :-). Na pewno jeszcze nie raz zawitam u ekipy Tandsnow! Pozdrawiam i jeszcze raz wielkie dzieki za tak szalone chwile!

Michał Duraj

Dodano: 2017-06-04

Zamów voucher na skok już teraz!

Za jedyne 100 zł. możesz stać się właścicielem unikatowego vouchera na SKOK SPADOCHRONOWY TANDEM. Bilet możesz wręczyć jako oryginalny prezent lub samemu wykorzystać w dowolny weekend do końca sezonu. Cena biletu traktowana jest jako zaliczka na skok. Resztę należności uregulujesz bezpośrednio przed skokiem.

Aby zakupić bilet skontaktuj się z nami telefonicznie 500-042-268 lub kliknij KUP VOUCHER i zamów bilet. ZAPRASZAMY! Teraz również KRAKÓW, Bielsko - Biała, Zakopane, Gliwice.

Kup voucher
Pytania? Pisz lub dzwoń:
500-042-268