Opinie o nas

Kiedy masz zamiar coś robić pierwszy raz zazwyczaj masz obawy. Pomóż innym je rozwiać, opisz swoje przeżycia, emocje, towarzyszące przed skokiem obawy, podziel się radością!

Fantastyczne przeżycie! To był mój pierwszy skok (jak powiedział Leonardo Da Vinci: "Wystarczy, że raz doznasz lotu, a będziesz zawsze chodził z oczami zwróconymi w stronę nieba, gdzie byłeś i gdzie pragniesz powrócić.") i na pewno nieostatni. Miałam przyjemność spędzić cały dzień w doborowym towarzystwie jaki tworzy ekipa Tandsnow. Panująca tam atmosfera i genialne poczucie humoru sprawiło, że czułam się jak w domu, a stres związany ze skokiem odszedł w niepamięć, bo wiedziałam, że jestem pod okiem najlepszych skoczków! Mariusz Taran- wulkan pozytywnej energii i mistrz ciętej riposty. Z Nim możecie śmiało skakać bez spadochronu... i tak wyląduje! :) Profesjonalizm, poczucie bezpieczeństwa i opanowanie - to słowa charakteryzujące Mariusza. Ola Szumny- wie wszystko czego nie wiedzą chłopaki: kiedy, kto z kim i na jakim sprzęcie skacze. Osoba bez której to miejsce straciłoby swoją magię :) Ogromne podziękowania dla składaczy spadochronów. To dzięki ich wiedzy i doświadczeniu możemy być w 100% pewni, że spadochron się otworzy :) Nie bój się! Zaufaj i spełniaj swoje marzenia z zawodowcami! Gwarantowana: adrenalina, ekscytujące wrażenia, piękne widoki i niesamowita satysfakcja, że pokonało się swoje bariery.. Polecam TANDsnow każdemu niezdecydowanemu!! :) :) :)

Żaneta Polek

Dodano: 2017-07-30

Wspaniala atmosfera, niesamowite przezycie, instruktorzy profesjonalisci z swietnym poczuciem humoru, polecam kazdemu kto sie odwazy, ja pewnie skocze raz jeszcze

Wojciech Frycz

Dodano: 2017-07-24

To był mój pierwszy skok i nie mogłabym wybrać lepszej firmy niż TANDsnow. Bardzo profesjonalni instruktorzy z ogromnym poczuciem humoru, które pozwala się rozluźnić i cieszyć ze skoku. To na pewno nie był mój ostatni skok w TANDsnow. Polecam ! :):)

Dominika Bajger

Dodano: 2017-07-14

Skoki z TANDsnow były najlepszą z możliwych decyzji! Niesamowita atmosfera, świetna ekipa profesjonalistów i mnóstwo śmiechu. Nikt z nas nie miał nawet czasu się obawiać o przebieg skoku, a ilości adrenaliny nie da się ubrać w żadne słowa... Na miejscu wszystko sprawia, że chce się skakać (nawet jeśli początkowo nie miało się tego w planach) !!! Jak skakać to tylko z TANDsnow! A My na pewno jeszcze do Was wrócimy - tym razem z jeszcze większą ekipą!! ;-)

Martyna i Bartek

Dodano: 2017-07-03

Bardzo chętnie podzielę się swoją opinią, swoimi odczuciami po odbytym skoku. Ci, którzy "są już po" gratuluję i czekam na Wasze relacje

Anna Hac

Dodano: 2017-07-30

Pierwszy i nie ostatni skok! Otwarcie spadochronu jak i lądowanie bardzo delikatne, polecam każdemu kto nie potrafi się zdecydowac! Genialna atmosfera, pełen profesjonalism i niezapomniane wrażenia :)

Paweł Reda

Dodano: 2017-07-17

Za wiele pisać nie trzeba! Cudowne przeżycia, fantastyczna atmosfera! Najlepszy instrukor! Emocje są nie do pokonania! Jak widać można spełniać swoje marzenia z taka ekipą w 100%! Pozdrawiam Cię Piotrek! Napewno wrócimy ale już nie sama!

Dagmara Glenszczyk

Dodano: 2017-07-09

" Wszystko jest możliwe.Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu".... No i nadszedł ten czas...24.06.2017 godz.8 rano wylot w stronę nieba. Długo wyczekiwany moment w końcu . W końcu w samolocie. Strach? Troszkę choć myślałem, że będzie gorzej. Duża w tym zasługa załogi, która jest tak wyluzowana i profesjonalna, że pewnie i bez spadochronu człowiek by skoczył...4000 metrów...Wysoko. Nawet bardzo i coraz większa chęć spełnienia marzenia. Nooooo i jazda...Adrenalina i wrażenia nie do opisania. Niesamowita sprawa.Kosmos... Ulga, że jest się już na ziemi? W życiu. Wielka chęć wskoczenia do samolotu jeszcze raz i powtórki z rozrywki. Dwie rzeczy już wiem. Skocze jeszcze nieraz a druga skocze z Taranem i ekipą... Dziękuję za profesjonalizm i super atmosferę. Polecam wszystkim TANDSNOW.. Marzenia należy spełniać a nie żałować, że się nie zdążyło...

Adam Krzęciesa

Dodano: 2017-06-27

Zamów voucher na skok już teraz!

Za jedyne 100 zł. możesz stać się właścicielem unikatowego vouchera na SKOK SPADOCHRONOWY TANDEM. Bilet możesz wręczyć jako oryginalny prezent lub samemu wykorzystać w dowolny weekend do końca sezonu. Cena biletu traktowana jest jako zaliczka na skok. Resztę należności uregulujesz bezpośrednio przed skokiem.

Aby zakupić bilet skontaktuj się z nami telefonicznie 500-042-268 lub kliknij KUP VOUCHER i zamów bilet. ZAPRASZAMY! Teraz również KRAKÓW, Bielsko - Biała, Zakopane, Gliwice.

Kup voucher
Pytania? Pisz lub dzwoń:
500-042-268