Opinie o nas

Kiedy masz zamiar coś robić pierwszy raz zazwyczaj masz obawy. Pomóż innym je rozwiać, opisz swoje przeżycia, emocje, towarzyszące przed skokiem obawy, podziel się radością!

Najbardziej szalone i fantastyczne urodziny, jeszcze teraz nie wiem czy to mi się nie śniło. Świetna ekipa, Mariusz Taran w twoich ramionach można czuć się bezpiecznie ☺. Wrażenia nie do opisania to po prostu trzeba przeżyć. Wszystkim polecam, będę skakać choćby do setnych urodzin każdego roku. ☺

Jadwiga Tanano

Dodano: 2017-06-03

Nie znam slow, ktore oddadzą w pelni wrazenia ze skoku. To sa takie chwile ,dla ktorych warto żyć i które bedzie sie pamiętać do konca zycia. Chcialam podziękować calej fantastycznej ekipie. To profesjonalisci, ludzie z pasja wielkim.zaangazowaniem i niesamowitym podejściem i poczuciem humoru. Szczegokne podziekowania dla Mariusza Tarana, to dzieki niemu zdecydowalam sie na skok. To jego podejscie sprawilo, ze przelamalam strach, cxulam sie bezpiecznie i spelnilam swoje najwiejsze marzenie. Dziekuje Taran. Jako matka dwojki dzieci moja opinia powinna sie liczyc potrójnie!!! Taran nie wiem co Ty na to ??? ale ja do Ciebie wrócę;):) polecam serdecznie wszystkich chłopaków

Anna Czernecka

Dodano: 2017-05-30

Niesamowite przeżycie! Dziękuję wszystkim instruktorom i ekipie TANDsnow. Nie ma co mówić o strachu, ponieważ organizacja była na tak wysokim poziomie, że nic tylko dziękować! Radość i uśmiech na twarzy odkąd przyjechaliśmy na lotnisko. Dziękuję za podejście do naszej międzynarodowej grupy. Panu Taranowi, Panu Piotrowi i Robertowi oraz największe podziękowania Panu Tomaszowi który był moim instruktorem, dziękuję za ten wspaniały dzień i do zobaczenia! Wszystkim polecam gorąco!

Anastasia Leonova

Dodano: 2017-05-30

Najlepsza rzecz jaką do tej pory zrobiłam! Uczucia panujące podczas skoku są nie do opisania. Jest to coś niesamowitego i pięknego. Zdecydowanie polecam każdemu. Do tego wesoła i profesjonalna ekipa, a Pan Piotrek to mistrz w każdym tego słowa znaczeniu! Masa śmiechu i radości.

Agnieszka Wadas

Dodano: 2017-05-23

Ten skok to spełnienie marzeń. Tak jak sobie wymarzylam tak dokładnie było. Ekipa Tandsnow to sami profesjonaliści. Mariusz Taran dziękuję za atmosferę podczas przygotowań i w trakcie skoku.Twoj spokoj i opanowanie i poczucie humoru w pelni mi się udzielilo. Czułam sie mega bezpiecznie. Choc wariactwa w górze tez nie zabraklo :) Wielki szacun! Pozdrawiam

Magda Tymczak

Dodano: 2017-05-31

Jestem 28 - letnim niepełnosprawnym ruchowo (po wypadku), ale mimo tego zdecydowałem się na skok tandemowy. Niesamowite przeżycie!!!! Byłem szczęśliwy szybując wysoko jak ptak - taki swobodny i wolny!!!! Dziękuję mojemu instruktorowi Taranowi i całej życzliwej i profesjonalnej ekipie. Napewno jeszcze tu wrócę. Gorąco polecam!!!!

Lukas Paulo

Dodano: 2017-05-30

Skok w tandemie to niezapomniane przeżycie. Nie da się opisać tych emocji, ogromnej dawki adrenaliny przy wyskoku z samolotu, a potem nieziemskich widoków podczas swobodnego spadania i zaskakująco miękkiego lądowania! Skok z Mariuszem i jego mega profesjonalnym podejściem i dobrym poczuciem humoru to sama przyjemność, da się odczuć serce, które Mariusz i cała ekipa TANDsnow wkładają w swoją pracę. Dziękuję za spełnienie marzenia:) Jesteście niesamowici!

Beata Cz

Dodano: 2017-05-24

Genialne podejscie instruktorów do ludzi , pełen profesjonalizm od poczatku do końca , ich podejscie oraz zachowanie rozwiewa jakiekolwiek wątpliwości dotyczace strachu . Naprawde polecam !

Krystian Kwiecień

Dodano: 2017-05-22

Zamów voucher na skok już teraz!

Za jedyne 100 zł. możesz stać się właścicielem unikatowego vouchera na SKOK SPADOCHRONOWY TANDEM. Bilet możesz wręczyć jako oryginalny prezent lub samemu wykorzystać w dowolny weekend do końca sezonu. Cena biletu traktowana jest jako zaliczka na skok. Resztę należności uregulujesz bezpośrednio przed skokiem.

Aby zakupić bilet skontaktuj się z nami telefonicznie 500-042-268 lub kliknij KUP VOUCHER i zamów bilet. ZAPRASZAMY! Teraz również KRAKÓW, Bielsko - Biała, Zakopane, Gliwice.

Kup voucher
Pytania? Pisz lub dzwoń:
500-042-268