Opinie o nas

Kiedy masz zamiar coś robić pierwszy raz zazwyczaj masz obawy. Pomóż innym je rozwiać, opisz swoje przeżycia, emocje, towarzyszące przed skokiem obawy, podziel się radością!

Za wiele pisać nie trzeba! Cudowne przeżycia, fantastyczna atmosfera! Najlepszy instrukor! Emocje są nie do pokonania! Jak widać można spełniać swoje marzenia z taka ekipą w 100%! Pozdrawiam Cię Piotrek! Napewno wrócimy ale już nie sama!

Dagmara Glenszczyk

Dodano: 2017-07-09

" Wszystko jest możliwe.Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu".... No i nadszedł ten czas...24.06.2017 godz.8 rano wylot w stronę nieba. Długo wyczekiwany moment w końcu . W końcu w samolocie. Strach? Troszkę choć myślałem, że będzie gorzej. Duża w tym zasługa załogi, która jest tak wyluzowana i profesjonalna, że pewnie i bez spadochronu człowiek by skoczył...4000 metrów...Wysoko. Nawet bardzo i coraz większa chęć spełnienia marzenia. Nooooo i jazda...Adrenalina i wrażenia nie do opisania. Niesamowita sprawa.Kosmos... Ulga, że jest się już na ziemi? W życiu. Wielka chęć wskoczenia do samolotu jeszcze raz i powtórki z rozrywki. Dwie rzeczy już wiem. Skocze jeszcze nieraz a druga skocze z Taranem i ekipą... Dziękuję za profesjonalizm i super atmosferę. Polecam wszystkim TANDSNOW.. Marzenia należy spełniać a nie żałować, że się nie zdążyło...

Adam Krzęciesa

Dodano: 2017-06-27

Skok ze spadochronem, który wykonałam 24 czerwca był spełnieniem mojego marzenia. Bardzo dziękuję całej ekipie TANDSNOW za możliwość skoku w takiej atmosferze oraz przede wszystkim mojemu instruktorowi Panu Piotrowi za niesamowite podejście oraz poczucie humoru. Nie będę opisywała dokładnie skoku, gdyż uważam że nie da się tego dobrze opisać. Każdy powinien to przeżyć. Jeszcze raz dziękuję 

Judyta Drzeniek

Dodano: 2017-06-26

Skakałem w sobotę 24.06.2017, najlepszy prezent od Żony i Syna

Paweł Nowak

Dodano: 2017-06-25

Skoki z TANDsnow były najlepszą z możliwych decyzji! Niesamowita atmosfera, świetna ekipa profesjonalistów i mnóstwo śmiechu. Nikt z nas nie miał nawet czasu się obawiać o przebieg skoku, a ilości adrenaliny nie da się ubrać w żadne słowa... Na miejscu wszystko sprawia, że chce się skakać (nawet jeśli początkowo nie miało się tego w planach) !!! Jak skakać to tylko z TANDsnow! A My na pewno jeszcze do Was wrócimy - tym razem z jeszcze większą ekipą!! ;-)

Martyna i Bartek

Dodano: 2017-07-03

Skok był prezentem na 18. urodziny – to najlepsza rzecz jaką kiedykolwiek zrobiłam. Naprawdę polecam tym, którzy mają w sobie choć troszkę szaleństwa i kochają adrenalinę. Nie wahajcie się – po prostu to zróbcie!!! Nie będziecie żałować!!!

Natalia Szpaczek

Dodano: 2017-06-27

zawsze chciałem skoczyć ale jakoś nie mogłem się zebrać . Dopiero żona wykupiła mi skok i był to najlepszy prezent urodzinowy jaki kiedykolwiek dostałem:) przeżycia nie do opisania, bycie w powietrzu daje poczucie wolności i wysoki poziom adrenaliny. zamierzam skoczyć ponownie w przyszłym roku w tej samej firmie-fachowi instruktorzy i świetni ludzie:)

Artur Jeleń

Dodano: 2017-06-26

Prezent na 30 urodziny w 100% udany i godny polecenia, profesjonalna obsługa i dziękuję ekipie TRANDsnow za namówienie mojej narzeczonej do skoku  Nie miała tego w planach ale dała radę i skoczyła (nieświadomość jest piękna). Jest zadowolona i dumna z siebie, że dała się unieść emocjom. Jeszcze raz Chłopaki dzięki wielkie i mam nadzieję że do zobaczenie wkrótce. Raz jeszcze polecamy wszystkim niezdecydowanym  Pozdrawiamy !! 

Jacek Weisbrod

Dodano: 2017-06-21

skok na prezent już teraz!

Historia pewnego Janusza :)

Janusz bardzo kocha swoją żonę – Grażyne. Właśnie zbliżała się ich 20 rocznica ślubu, dlatego Janusz szukał wyjątkowego prezentu dla swojej ukochanej. Chcial by nie zapomniała tego prezentu do końca życia, postanowił wręczyć jej voucher na skok spadochronowy w tandemie. Grażyna była zachwycona!

Za jedyne 100 zł. możesz stać się właścicielem unikatowego vouchera na SKOK

Aby zakupić bilet skontaktuj się z nami telefonicznie 500-042-268 lub kliknij KUP VOUCHER i zamów bilet. ZAPRASZAMY! Teraz również KRAKÓW, Bielsko - Biała, Zakopane

NIE MOŻESZ BYĆ GORSZY OD JANUSZA :P

Kup voucher
Pytania? Pisz lub dzwoń:
500-042-268