Opinie o nas

Kiedy masz zamiar coś robić pierwszy raz zazwyczaj masz obawy. Pomóż innym je rozwiać, opisz swoje przeżycia, emocje, towarzyszące przed skokiem obawy, podziel się radością!

Skok był prezentem na 18. urodziny – to najlepsza rzecz jaką kiedykolwiek zrobiłam. Naprawdę polecam tym, którzy mają w sobie choć troszkę szaleństwa i kochają adrenalinę. Nie wahajcie się – po prostu to zróbcie!!! Nie będziecie żałować!!!

Natalia Szpaczek

Dodano: 2017-06-27

zawsze chciałem skoczyć ale jakoś nie mogłem się zebrać . Dopiero żona wykupiła mi skok i był to najlepszy prezent urodzinowy jaki kiedykolwiek dostałem:) przeżycia nie do opisania, bycie w powietrzu daje poczucie wolności i wysoki poziom adrenaliny. zamierzam skoczyć ponownie w przyszłym roku w tej samej firmie-fachowi instruktorzy i świetni ludzie:)

Artur Jeleń

Dodano: 2017-06-26

Prezent na 30 urodziny w 100% udany i godny polecenia, profesjonalna obsługa i dziękuję ekipie TRANDsnow za namówienie mojej narzeczonej do skoku  Nie miała tego w planach ale dała radę i skoczyła (nieświadomość jest piękna). Jest zadowolona i dumna z siebie, że dała się unieść emocjom. Jeszcze raz Chłopaki dzięki wielkie i mam nadzieję że do zobaczenie wkrótce. Raz jeszcze polecamy wszystkim niezdecydowanym  Pozdrawiamy !! 

Jacek Weisbrod

Dodano: 2017-06-21

The instructors were really good and friendly. Was a great experience.

Harison Sevenathan

Dodano: 2017-06-16

Skok ze spadochronem, który wykonałam 24 czerwca był spełnieniem mojego marzenia. Bardzo dziękuję całej ekipie TANDSNOW za możliwość skoku w takiej atmosferze oraz przede wszystkim mojemu instruktorowi Panu Piotrowi za niesamowite podejście oraz poczucie humoru. Nie będę opisywała dokładnie skoku, gdyż uważam że nie da się tego dobrze opisać. Każdy powinien to przeżyć. Jeszcze raz dziękuję 

Judyta Drzeniek

Dodano: 2017-06-26

Skakałem w sobotę 24.06.2017, najlepszy prezent od Żony i Syna

Paweł Nowak

Dodano: 2017-06-25

Kadra na wysokim poziomie tak jak sam skok. Tego nie da się opisać co sie czuje to poprostu trzeba przeżyć, nic nie daje tyle adrenaliny i na tak długo jak skok z Tandsnow . Gorąco polecam.

Wojciech Kościuch

Dodano: 2017-06-17

11.06.2017. Dzień jak codzień, choć nie do końca ;-) O godz 06.00 puka do moich drzwi kolega, otwieram i widzę że nie do końca jest wszystko wporzadku... na jego twarzy dało się zauważyć dużo emocji, nie był to strach, było to coś w postaci zadowolenia, ekscytacji, euforii ciężko to opisać bo znamy się od dziecka i widziałem go po raz pierwszy w takim stanie :-) Po chwili zrozumiałem że nastał dzień który zmieni moje życie i da kopa do dalszych działań... Wsiadam do samochodu i udajemy się w kierunku Czechowic -Dziedzic a dokładnie do Kaniowa gdzie mieści się Lotniczy Park Technologiczny, znaleźliśmy się tam może jako ludzie żeby spełnić swoje marzenia a może jako "granaty" żeby się trochę rozerwać :-) tak czy inaczej zostajemy na miejscu grupę wspaniałych, usmiechnietych ludzi, co się później okazuje byli to nasi "komandosi" z którymi mieliśmy udać się na 4000m by wykonać skok spadochronowy i to jest właściwy moment by serdecznie podziękować całemu teamowi TANDsnow za rodzinna atmosferę, super przygotowania naziemne, za poczucie bezapelacyjnego bezpieczeństwa w trakcie przygotowań jak i całego lotu!!! To co się dzieje dalej jest faktycznie nie do opisania: niepewność, adrenalina, przestrzeń, prędkość jednym słowem WOLNOŚĆ!!! To co przeżyłem z TANDsnow nie może liczyć się z niczym, nurkowanie w jakiejś Hurghadzie to jest jakiś pikuś przez duże P!!! Na koniec chciałbym bardzo podziękować Mariuszowi który dał mi poszaleć tam na górze i bezpiecznie profesjonalne sprowadził mnie na ziemię!!! Jestem pewien że za niedługo jeszcze się spotkamy i gorąco polecam tą firmę bo są warci każdych pieniędzy, robicie panowie kawał dobrej roboty!!! Jeszcze raz bardzo dziękuję, do zobaczenia, z fartem i pozdrawiam!!!

Łukasz Hudziak

Dodano: 2017-06-16

Zamów voucher na skok już teraz!

Za jedyne 100 zł. możesz stać się właścicielem unikatowego vouchera na SKOK SPADOCHRONOWY TANDEM. Bilet możesz wręczyć jako oryginalny prezent lub samemu wykorzystać w dowolny weekend do końca sezonu. Cena biletu traktowana jest jako zaliczka na skok. Resztę należności uregulujesz bezpośrednio przed skokiem.

Aby zakupić bilet skontaktuj się z nami telefonicznie 500-042-268 lub kliknij KUP VOUCHER i zamów bilet. ZAPRASZAMY! Teraz również KRAKÓW, Bielsko - Biała, Zakopane, Gliwice.

Kup voucher
Pytania? Pisz lub dzwoń:
500-042-268