Opinie o nas

Kiedy masz zamiar coś robić pierwszy raz zazwyczaj masz obawy. Pomóż innym je rozwiać, opisz swoje przeżycia, emocje, towarzyszące przed skokiem obawy, podziel się radością!

Coś pięknego i niesamowitego . Nic więcej nie trzeba dodawać, to trzeba przeżyć! Instruktorzy mega pozytywni, jeśli dane mi będzie to powtórzyć to z pewnością z tą firmą.

Karolina

Dodano: 2017-09-18

Mistrzowskie dozowanie emocji. Serdeczne powitanie, profesjonalne szkolenie przygotowujące do skoku, miła pogawędka w awionetce i skok!!! Adrenalina sięga zenitu! Tego nie można opowiedzieć... To trzeba przeżyć! Polecam każdemu kto chce sprawdzić siebie i swoje możliwości. Teraz wiem, że wiele mogę i pokonam wszystko...

Renata Bachowska

Dodano: 2017-09-06

Atmosfera super, pełen profesjonalizm w każdym calu, wrażenia ze skoku nie do opisania, wszystko na najwyższym poziomie, instruktorzy zaje*****☺ Napewno jeszcze się spotkamy bo naprawdę warto☺ każdemu polecam przeżyć taką przygodę.

Mateusz Biernat

Dodano: 2017-08-22

Super przeżycie i niezapomniane chwile. Na pewno to nie był mój ostatni skok. Dzięki instruktorowi - Piotrkowi, przy którym zapomniałem co to znaczy stres ten skok był mistrzostwem świata. Polecam każdemu niezdecydowanemu, na pewno nie pożałujecie! Pozdrawiamy całą pozytywną ekipę TANDsnow.

Gabor Sarnecki

Dodano: 2017-08-03

Pełen profesjonalizm, chłopaki przesympatyczni. Drugi raz też zdecydowałbym się na TANDsnow ;) Gorąco POLECAM!

Jakub Pluciński

Dodano: 2017-09-16

Niesamowite emocje, pełen profesjonalizm, mega sympatyczni, uśmiechnięci, z dużym poczuciem humoru instruktorzy :-) Z pewnością wrócę tam jeszcze nie jeden raz. Pozdrawiam :-)

Małgorzata Szpila

Dodano: 2017-08-29

Witam Dziękuje , ze bezpiecznie odbył Pan skok i wylądował na Ziemi z moja córka Gabriela Herbut i mężem Dawidem , którzy skakali w niedziele w Czechowicach -Dziedzicach Są pod dużym wrażeniem pełnego profesjonalizmu z Waszej strony . A sam skok jest dla nich niesamowitym przeżyciem i przygoda , którego nie zapomną do końca życia

Ewelina Herbut

Dodano: 2017-08-03

Bardzo chętnie podzielę się swoją opinią, swoimi odczuciami po odbytym skoku. Tym, którzy "są już po" gratuluję i czekam na Wasze relacje. Ci, którzy się wahają - nie powinni, bo jest to coś tak wspaniałego począwsZy od panującej atmosfery wśród pracowników = profesjonalistów witających Cię z uśmiechem, pozytywną energią, wszelkie nawet małe stresy rozwiewaja się gdzieś i te widoki z góry, chmury adrenalina taka niesamowita radość w środku

Anna Hac

Dodano: 2017-08-01

ZAMÓW VOUCHER NA SKOK JUŻ TERAZ!

Zrób wyjątkowy prezent sobie lub osobie którą kochasz! Podaruj jej niezapomniane wrażenia, które dodatkowo możemy uwiecznić na filmie. Osoba skacząca będzie przypięta atestowanymi pasami o wytrzymałości 4 ton do naszego doświadczonego skoczka. Skok odbywa się w specjalnym, podwójnym spadochronie z mechanizmem który w razie potrzeby automatycznie otwiera czaszę na bezpiecznej wysokości.

Aby zakupić bilet skontaktuj się z nami telefonicznie 500-042-268 lub kliknij KUP VOUCHER i zamów bilet.

Kup voucher
Pytania? Pisz lub dzwoń:
500-042-268