Skoki
tandemowe

Przeżyj niezapomnianą przygodę swojego życia - Skocz z nami!

Pytania? Pisz lub dzwoń:
500-042-268

Skoki w tandemie

Zobacz świat z góry

Skok wykonywany jest z wysokości 4000m. Pasażer podpięty jest do pilota spadochronu TANDEM, rozkoszuje się cudownymi widokami i przeżywa niezapomniane chwile pędząc z prędkością 250km/h. Otwarcie spadochronu następuje na 1800m.

Skok poprzedzony jest krótkim szkoleniem naziemnym.

Cały skok jest nagrywany przez skoczka "kamerzyste", który spadając obok pary w tandemie, tworzy wspaniałą pamiątkę. Ona pozwoli Ci na powrót w powietrze w każdej chwili.

Skok kończy się miękkim lądowaniem oraz wręczeniem pamiątkowego dyplomu i nagrania ze skoku.

Do skoków tandemowych nie są wymagane żadne formalności, badania lekarskie ani ubezpieczenia. Wystarczy, że skontaktujesz się ze mną 500-042-268.

Możliwość wykonywania skoków z osobami niepełnosprawnymi

Jak to wygląda

skok na prezent już teraz!

Historia pewnego Janusza :)

Janusz bardzo kocha swoją żonę – Grażyne. Właśnie zbliżała się ich 20 rocznica ślubu, dlatego Janusz szukał wyjątkowego prezentu dla swojej ukochanej. Chcial by nie zapomniała tego prezentu do końca życia, postanowił wręczyć jej voucher na skok spadochronowy w tandemie. Grażyna była zachwycona!

Za jedyne 100 zł. możesz stać się właścicielem unikatowego vouchera na SKOK

Aby zakupić bilet skontaktuj się z nami telefonicznie 500-042-268 lub kliknij KUP VOUCHER i zamów bilet. ZAPRASZAMY! Teraz również KRAKÓW, Bielsko - Biała, Zakopane

NIE MOŻESZ BYĆ GORSZY OD JANUSZA :P

Kup voucher