Skoki
tandemowe

Przeżyj niezapomnianą przygodę swojego życia - Skocz z nami!

Pytania? Pisz lub dzwoń:
500-042-268

Skoki w tandemie

Zobacz świat z góry

Skok wykonywany jest z wysokości 4000m. Pasażer podpięty jest do pilota spadochronu TANDEM, rozkoszuje się cudownymi widokami i przeżywa niezapomniane chwile pędząc z prędkością 250km/h. Otwarcie spadochronu następuje na 1800m.

Skok poprzedzony jest krótkim szkoleniem naziemnym.

Cały skok jest nagrywany przez skoczka "kamerzyste", który spadając obok pary w tandemie, tworzy wspaniałą pamiątkę. Ona pozwoli Ci na powrót w powietrze w każdej chwili.

Skok kończy się miękkim lądowaniem oraz wręczeniem pamiątkowego dyplomu i nagrania ze skoku.

Do skoków tandemowych nie są wymagane żadne formalności, badania lekarskie ani ubezpieczenia. Wystarczy, że skontaktujesz się ze mną 500-042-268.

Możliwość wykonywania skoków z osobami niepełnosprawnymi

Jak to wygląda

Zamów voucher na skok już teraz!

Za jedyne 100 zł. możesz stać się właścicielem unikatowego vouchera na SKOK SPADOCHRONOWY TANDEM. Bilet możesz wręczyć jako oryginalny prezent lub samemu wykorzystać w dowolny weekend do końca sezonu. Cena biletu traktowana jest jako zaliczka na skok. Resztę należności uregulujesz bezpośrednio przed skokiem.

Aby zakupić bilet skontaktuj się z nami telefonicznie 500-042-268 lub kliknij KUP VOUCHER i zamów bilet. ZAPRASZAMY! Teraz również KRAKÓW, Bielsko - Biała, Zakopane, Gliwice.

Kup voucher