Szkolenie
AFF

Szkolenie spadochronowe AFF - Weź sprawy w swoje ręce!

Pytania? Pisz lub dzwoń:
500-042-268

Szkolenie spadochronoweAFF

Nauczymy Cię latać!

AFF: Accelerated Free Fall Course, czyli przyspieszony kurs swobodnego spadania, nazwę swą zawdzięcza efektywności szkolenia. Na dzień dzisiejszy nie ma bardziej efektywnej metody szkolenia spadochronowego. Polega ona na skokach z wysokości 4000m w asyście instruktorów którzy podczas skoku są od młodego skoczka na wyciągnięcie ręki i w ten sposób asekurując go oraz poprawiając jego sylwetkę w powietrzu uczą go sztuki wolnego spadania. W ten sposób można w ciągu kilku dni dobrej pogody stać się samodzielnym skoczkiem, który bierze na plecy swój spadochron i wykonuje samodzielne skoki z 4000m.

Etapy szkolenia

Teoria

300zł

Praktyka

Część praktyczna składa się z 2 etapów:

ETAP1 - 2-ch skoków z 2-ma instruktorami (750zł/skok),
ETAP2 - 5-7-miu skoków z 1-nym instruktorem (550zł/skok);

Zamów voucher na skok już teraz!

Za jedyne 100 zł. możesz stać się właścicielem unikatowego vouchera na SKOK SPADOCHRONOWY TANDEM. Bilet możesz wręczyć jako oryginalny prezent lub samemu wykorzystać w dowolny weekend do końca sezonu. Cena biletu traktowana jest jako zaliczka na skok. Resztę należności uregulujesz bezpośrednio przed skokiem.

Aby zakupić bilet skontaktuj się z nami telefonicznie 500-042-268 lub kliknij KUP VOUCHER i zamów bilet. ZAPRASZAMY! Teraz również KRAKÓW, Bielsko - Biała, Zakopane, Gliwice.

Kup voucher