Szkolenie
AFF

Szkolenie spadochronowe AFF - Weź sprawy w swoje ręce!

Pytania? Pisz lub dzwoń:
500-042-268

Szkolenie spadochronoweAFF

Nauczymy Cię latać!

AFF: Accelerated Free Fall Course, czyli przyspieszony kurs swobodnego spadania, nazwę swą zawdzięcza efektywności szkolenia. Na dzień dzisiejszy nie ma bardziej efektywnej metody szkolenia spadochronowego. Polega ona na skokach z wysokości 4000m w asyście instruktorów którzy podczas skoku są od młodego skoczka na wyciągnięcie ręki i w ten sposób asekurując go oraz poprawiając jego sylwetkę w powietrzu uczą go sztuki wolnego spadania. W ten sposób można w ciągu kilku dni dobrej pogody stać się samodzielnym skoczkiem, który bierze na plecy swój spadochron i wykonuje samodzielne skoki z 4000m.

Etapy szkolenia

Teoria

300zł

Praktyka

Część praktyczna składa się z 2 etapów:

ETAP1 - 2-ch skoków z 2-ma instruktorami (750zł/skok),
ETAP2 - 5-7-miu skoków z 1-nym instruktorem (550zł/skok);

skok na prezent już teraz!

Historia pewnego Janusza :)

Janusz bardzo kocha swoją żonę – Grażyne. Właśnie zbliżała się ich 20 rocznica ślubu, dlatego Janusz szukał wyjątkowego prezentu dla swojej ukochanej. Chcial by nie zapomniała tego prezentu do końca życia, postanowił wręczyć jej voucher na skok spadochronowy w tandemie. Grażyna była zachwycona!

Za jedyne 100 zł. możesz stać się właścicielem unikatowego vouchera na SKOK

Aby zakupić bilet skontaktuj się z nami telefonicznie 500-042-268 lub kliknij KUP VOUCHER i zamów bilet. ZAPRASZAMY! Teraz również KRAKÓW, Bielsko - Biała, Zakopane

NIE MOŻESZ BYĆ GORSZY OD JANUSZA :P

Kup voucher