500-042-268

Opinie o nas

Kiedy masz zamiar coś robić pierwszy raz zazwyczaj masz obawy. Pomóż innym je rozwiać, opisz swoje przeżycia, emocje, towarzyszące przed skokiem obawy, podziel się radością!

Czas spełniać marzenia...a więc postanowiłam skoczyć i nie myliłam się! Wrażenia ze skoku przeszły moje najśmielsze oczekiwania!!! CUDOOOO...niebo należało przez chwilę do mnie, taki mój spacer w chmurach!!! Do tego wszystkiego jeszcze mega pozytywnie zakręcony instruktor Mariusz u boku, a raczej za mną..no nic dodać, nic ująć! POLECAM wszystkim i pozdrawiam gorąco całą ekipę TANDSNOW! Profesjonaliści w każdym calu, z takimi ludźmi konie a raczej niebo kraść. Dzięki wielkie!!!

Basia Gwiżdż

Dodano: 2016-10-04

Mega fajne uczucie skoczyć z wami. Będę polecać każdemu zainteresowanemu i nie zainteresowanemu skokami. A za rok jeszcze raz skocze

Halina Gawron

Dodano: 2016-10-03

Halo Halo to znowu Ja :-) :-) Drugi raz w ciągu miesiąca, ale.... cóż zrobić jak człowiek zwyczajnie musi ;-) Wrażenia ze skoku jeszcze piękniejsze niż poprzednio!!! Tego po prostu nie da się opisać słowami, to trzeba przeżyć...<3 Drugi skok z Mariuszem Taranem....prawdziwą ostoją spokoju którą mnie zaraził!!! Skacząc z Nim czuje się tylko radość!!! Zero stresu i lęku!!! Mariusz DZIĘKUJĘ!!!!!!!! Pozdrawiam gorąco całą zieloną ekipę TANDsnow i widzimy się na wiosnę ;-)

Agnieszka Kołodziej

Dodano: 2016-10-03

Po raz pierwszy skoczyłam dokładnie w dniu moich 50 urodzin i już wtedy miałam ochotę na kolejny skok.Dlatego zrobiłam to po raz drugi z okazji 30 lat pracy miesiąc po poprzednim:)tym razem w wersji ful vision.Było znów fantastycznie i brakuje słów by opisać podniebne wrażenia:)chciałoby się jeszcze:)A wszystko to zasługa instruktora Mariusza Tarana i jego ekipy czyli Piotra,Roberta,Juli kamerzystki 100% profesjonalistów oraz Marty i Oli.To pełni pasji ludzie którzy dają tyle pozytywnej energii że człowiek ciągle się uśmiecha i nie ma czasu nawet pomyśleć o jakichkolwiek obawach przed skokiem.Zdecydowanie polecam wszystkim niezdecydowanym bo warto spełniać swoje marzenia:):):)

Małgosia Kosz

Dodano: 2016-09-12

Opinia. To nie jest odpowiednie słowo. Przeżycie jakie można doświadczyć dzięki Wam to coś jakby na nowo się narodzić . Dziękuję za profesjonalne mile i wsapaniale przeżycie gdzie mimo strachu czuć bezpieczeństwo dzięki Wam i móc zrealizować marzenia .

Katarzyna Nawrot

Dodano: 2016-10-03

Mega fajne uczucie skoczyć z wami. Będę polecać każdemu zainteresowaniem i nie zainteresowaniem skokami. A za rok jeszcze raz skocze

Halina Gawron

Dodano: 2016-10-03

Witam wszystkich. Skok dostałem w prezencie od siostry na urodziny. Spełniamy marzenia :) zawsze o tym. Myślałem nie umiałem się zebrać :) cały czas się zastanawiałem jak to jest. I nagle przyszedł czas na skok naprawdę mega zabawa przeżycie nic lepszego. Nie ma nawet czego się bać strach to ma tylko wielkie oczy :) Doświadczona ekipa instruktorów z pasją, super przygotowanie, podejście do ludzi. Napewno w tej ekipie skok będę powtarzać :) wręcz chciałem dodać. Skakalem pierwszy raz a teraz czekam na kolejny termin kursu :) tak mi się spodobało że postanowiłem iść dalej i zrobić sobie. Kurs :) Serdecznie Polecam i każdego zachęcam do zabawy :)

Kwaśny

Dodano: 2016-09-27

Skok to uczucie nie do opisania!!!! Coś obłędnego!!!! Polecam! Ja bawiłam się nieziemsko świetnie, poziom adrenaliny był ogromny!!!! Strach był też ogromny, ale zaufanie do mojego pilota tandemu Piotra sprawiło, że nie mogłam się doczekać,aż otworzą się drzwi samolotu - to było najlepsze !!! A jaka jest radość po dotknięciu stopami "matki ziemi":) Bardzo dziękuję całej ekipie za profesjonalizm i poczucie humoru a Piotrowi za wspaniałe wariacje w powietrzu i za to jak mi pięknie śpiewał piosenki ;-) hahah Ja skoczyłabym jeszcze tysiąc razy....wciąż fruwam nad ziemią!!! Do zobaczenia i dziękuję <3

Agnieszka Kolodziej

Dodano: 2016-09-05

ZAMÓW SKOK NA PREZENT JUŻ TERAZ!

Zrób wyjątkowy prezent sobie lub osobie którą kochasz! Podaruj jej niezapomniane wrażenia, które dodatkowo możemy uwiecznić na filmie. Osoba skacząca będzie przypięta atestowanymi pasami o wytrzymałości 4 ton do naszego doświadczonego skoczka. Skok odbywa się w specjalnym, podwójnym spadochronie z mechanizmem który w razie potrzeby automatycznie otwiera czaszę na bezpiecznej wysokości.

Aby zakupić bilet skontaktuj się z nami telefonicznie 500-042-268 lub kliknij KUP VOUCHER i zamów bilet.

Kup voucher
Pytania? Pisz lub dzwoń:
500-042-268