500-042-268

Opinie o nas

Kiedy masz zamiar coś robić pierwszy raz zazwyczaj masz obawy. Pomóż innym je rozwiać, opisz swoje przeżycia, emocje, towarzyszące przed skokiem obawy, podziel się radością!

Niesamowite wrażenia warte każdej wydanej złotówki

Ewelina Grałek

Dodano: 2018-08-31

Skok w tandemie - rewelacja! Super ludzie, świetna atmosfera, niezapomniane przeżycie! Pierwsza myśl po lądowaniu? Ja chcę jeszcze raz! :D

Barbara Pęcherek

Dodano: 2018-08-26

Skoku miałem dokonać sam. Choć za młodych lat wykonałem wiele skoków, to jednak po 26 latach i jako mój pierwszy skok w tandemie, czułem się jak by to był mój pierwszy raz. O dziwo, 15 letnia córka stwierdziła, iż również skoczy. Szczerze bałem się bardziej o nią niż o siebie, ale już wiem, że nie ma dla niej żeczy niemożliwych! Panowie instruktorzy bardzo profesjonalnie podeszli do tematu i potrafią ukoić tremę. Samo przeżycie jest wspaniałe którego nie da się opisać. Dziękujemy z córką za wspaniale spędzone chwile które pozostaną w naszych pamięciach do końca życia.

Karol Domian

Dodano: 2018-08-25

Super sprawa, wspaniałe przeżycie! Dziękuję za miłą atmosferę!

Mariusz Foszczyński

Dodano: 2018-08-21

Wrażenia są nie do opisania!!! To trzeba przeżyć, a oboje z mężem już wiemy, że skoczymy raz jeszcze. Ekipa, instruktorzy...ludzie jesteście rewelacyjni!! Dziękujemy Wam. Madzia i Bartek

Magdalena Porwit

Dodano: 2018-08-27

To był mój cudowny pierwszy skok spadochronowy i mam nadzieję, że nie ostatni. Było to dla mnie spełnienie jednego z wielu marzeń. Szczególnie dziękuję Tomkowi, z którym miałam okazję skoczyć, za jego cierpliwość i opanowanie. Czułam się przez to bardzo bezpiecznie. Również osobowość i poczucie humoru Mariusza i Piotra pomogło przezwyciężyć mój lęk wysokości. Świetna atmosfera, organizacja i godni zaufania profesjonaliści. Przeżycie jest nie do opisania – piękne widoki i dużo pozytywnej adrenaliny. Polecam każdemu spróbować choć raz w życiu :)

Joanna Głuc

Dodano: 2018-08-25

Nie zastanawiaj się! Rezerwuj skok póki jest miejsce! Ja trochę ze strachem marzyłam o tym od dawna, w końcu do rąk trafiła mi oferta TANDsnow. Powiedziałam sobie TERAZ i... 19-08-2018 zrobiłam to… a radość i pozytywne emocje, euforia jakie towarzyszą skokowi są niedopisania i co najlepsze nie mijają po kilku sekundach ;) Naprawdę świetna ekipa profesjonalistów nie tylko biorąc pod uwagę elementy bezpieczeństwa, ale całe podejście do osoby skaczącej, dla której to na pewno moment stresu, czasem strachu. Wystarczy kilka minut rozmowy z instruktorem i cała niepewność mija. Jeszcze raz wielkie dzięki dla całej ekipy a szczególnie dla Grzesia.

ANIA

Dodano: 2018-08-23

Proszę o uwagę. Ludzie nie zastanawiajcie się tylko spełniajcie marzenia i skaczcie . Ja właśnie swoje spełniłem i skoczyłem 19.08.2018 . Było super tak fajnie że po wylądowaniu od razu chciałem jeszcze raz . Ekipa która się tam nami zajmuje przemiła , sympatyczna i buduje taką fajna luźną atmosferę że nawet przez moment człowiek nie myśli o strachu . Pozdrawiam wszystkich a w szczególności PAPUGĘ

Soczek

Dodano: 2018-08-20

ZAMÓW SKOK NA PREZENT JUŻ TERAZ!

Zrób wyjątkowy prezent sobie lub osobie którą kochasz! Podaruj jej niezapomniane wrażenia, które dodatkowo możemy uwiecznić na filmie. Osoba skacząca będzie przypięta atestowanymi pasami o wytrzymałości 4 ton do naszego doświadczonego skoczka. Skok odbywa się w specjalnym, podwójnym spadochronie z mechanizmem który w razie potrzeby automatycznie otwiera czaszę na bezpiecznej wysokości.

Aby zakupić bilet skontaktuj się z nami telefonicznie 500-042-268 lub kliknij KUP VOUCHER i zamów bilet.

Kup voucher
Pytania? Pisz lub dzwoń:
500-042-268