500-042-268

Opinie o nas

Kiedy masz zamiar coś robić pierwszy raz zazwyczaj masz obawy. Pomóż innym je rozwiać, opisz swoje przeżycia, emocje, towarzyszące przed skokiem obawy, podziel się radością!

Mega zabawa , miła sympatyczna ekipa , POLECAM WSZYATKIM !

Łukasz Kasprzak

Dodano: 2018-07-29

Niesamowite przezycie! Fajna atmosfera i profesjonalna ekipa ktora szybko pozwala zapomniec o stresie przed skokiem :)

Malwina Kaminska

Dodano: 2018-07-24

Gorąco polecam skok , super obsługa , mega adrenalina skoczkowie z dużym poczuciem humoru z mojej strony same duże plusy POLECAM ekipę

Dariusz Mróz

Dodano: 2018-07-02

Skok i przeżycia MEGA! Instruktorzy wspaniali i pełni profesjonalizmu! POLECAM!

Dawid H

Dodano: 2018-06-18

Świetna kadra, z uśmiechem i dowcipami przeprowadziła przez całe szkolenie i skok :) polecam ! Atmosfera aż pod chmury :) Trzeba tylko nad parkingiem popracować :)

Jacek Cyjert

Dodano: 2018-07-28

Niesamowite wrażenia, piękne widoki, świetna atmosfera, adrenalina . . . Ah tego nie da się opisać słowami, to poprostu trzeba przeżyć

Sylwia

Dodano: 2018-07-04

Kocham adrenalinę i uwielbiam się bać!! Przeżyłam dwa porody.. Był hardcore! Ale skok?! to coś niesamowitego.. Trzeba to przeżyć, naprawdę polecam! Pan Mariusz pełen profesjonalizm.. Przez ani chwilę się nie bałam!!! Mega miły, sympatyczny człowiek. Dziękuję za super wspomnienia! Najlepszy prezent od Męża jaki mogłam sobie wymarzyc :)

Anka Kulej

Dodano: 2018-06-18

Wspaniałe przeżycie, cudowne wrażenia i widoki oraz genialny sposób na pokonanie lęku wysokości , z taką ekipą można czuć się bezpiecznie. Mariusz i Grzesiek - dziękujemy, że mogliśmy przeżyć tak wspaniałą przygodę! Mamy nadzieję, że jeszcze uda się to powtórzyć.

Kasia i Tomek

Dodano: 2018-06-17

ZAMÓW SKOK NA PREZENT JUŻ TERAZ!

Zrób wyjątkowy prezent sobie lub osobie którą kochasz! Podaruj jej niezapomniane wrażenia, które dodatkowo możemy uwiecznić na filmie. Osoba skacząca będzie przypięta atestowanymi pasami o wytrzymałości 4 ton do naszego doświadczonego skoczka. Skok odbywa się w specjalnym, podwójnym spadochronie z mechanizmem który w razie potrzeby automatycznie otwiera czaszę na bezpiecznej wysokości.

Aby zakupić bilet skontaktuj się z nami telefonicznie 500-042-268 lub kliknij KUP VOUCHER i zamów bilet.

Kup voucher
Pytania? Pisz lub dzwoń:
500-042-268